Drinki typu sorbet

Drinki typu sorbet do mrożenia w torbach

Drinki do mrożenia w torbachDrinki do mrożenia w torbach

 

Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia. Posmakują i zachwycą każdego gościa. Dostępne smaki to: Margarita, Mojito i Strawberry Daiquiri. Gotowe drinki mają konsystencję lodowego sorbetu. Dozując ilość alkoholu wedle własnego uznania można przygotować drinki lżejsze lub mocniejsze.

Dostępne smaki drinków w torbach do mrożenia:

 

Margarita – klasyczny drink na bazie tequili

Drink MARGARITADrink MARGARITA

Torebka do przygotowania 1,5L drinka Margarita!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 650ml wody i 670ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do kieliszka koktajlowego.

Jak serwować: Pije się w kieliszku koktajlowym z kantem umoczonym w soli z plasterkiem limonki albo cytryny. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

 

 

 

Mojito – popularny drink na bazie rumu kubańskiego z wyraźnym smakiem limonki i mięty

Drink MOJITODrink MOJITO

 

Torebka do przygotowania 1,5L drinka Mojito!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 650ml wody i 570ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do szklanki.

Jak serwować: Do szklanki drinkowej włóż plasterek limonki i kilka listków świeżej mięty, wciśnij drinka z torby do ¾ wysokości szklanki i dopełnij wodą gazowaną. Od razu podawaj do picia. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

 

 

 

Strawberry Daiquiri – to klasyczny orzeźwiający drink na bazie rumu kubańskiego z wyraźnym smakiem truskawek

Mrożony drink STRAWBERRY DAIQUIRIMrożony drink STRAWBERRY DAIQUIRI

 

Torebka do przygotowania 1,5L drinka Truskawkowego Daiquiri!

Sposób użycia: do torebki z ekstraktem drinka dolej 600ml wody i 600ml 40% wódki (całkowita objętość 1,5 lit drinka, kreska na naklejce). Włóż do zamrażalnika na minimum 6 godzin, żeby uzyskać konsystencję sorbetu. Wyciskaj drink z torebki wprost do szklanki.

Jak serwować: Drinka wyciskamy do szklaneczki drinkowej, jako ozdobę możemy dodać świeże truskawki. Mrożone drinki w torbach to idealny sposób na serwowanie drinków w upalne lato, idealne na imprezy i przyjęcia.

Znaleziono w Google poprzez frazy:

  • gotowe drinki mojito
  • drink mojito
  • strawberry daiquiri przepis
  • mrożone margetia
  • manhattan gotowy drink z biedronki